Tiiu Piibur Portfoolio

Portfoolio

Sellest galeriist leiad lühi informatsiooni, iga teose kohta.
Sul on võimalus pea kõiki töid digitaaltrükisena lõuendil endale soetada ja seda 70% odavamalt originaal hinnast.
Oleneb siis teose mõõtudest. Soovi korral võta minuga ühendust.

Natüürmort

Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind kokkuleppeline.

Raamatu Soomaa Loomajutud" maalid

Raamatu "Soomaa Loomajutud" ainetel teostatud õlimaalid.  Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind kokkuleppeline.

Rahvusraamatukogus raamatu "Soomaa loomajutud" esitlus

25.okt. toimus Rahvusraamatukogus raamatu esitlus "Soomaa loomajutud" ja raamatu temaatiliste maalide näitus, siin on sellest mõned fotod. Fotode autor, Marili Nahkur ning teised head fotograafid.

Monotüüpia

Kujutav kunst 2012.a. paberkandjal. Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind kokkuleppeline.

Näitus "Aja tuuled"

Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind kokkuleppeline. Küsi julgelt :)

Videod

Visual Arts, Kujutav kunst.

Maalid on õli tehnikas ja valminud kogu loomingu perioodi vältel! Nooremad tööd on eespool. Teoseid on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind sõltub teosest endast. Küsi julgesti:) Trükis on kindlasti 80 protsenti originaalist odavam. 

"Meistrid", "The Masters"

"Meistrid" Maale on võimalik osta reprodena ja digitaal trükisena lõuendile.   "The Masters"oil paintings can also be purchased in printed and digital reproductions on canvas.

Portree.

Enamus tellimusi on erakogudes ja ei kuulu siin eksponeerimiseks.

Eestimaa loodus, Estonian nature

 Kõik algab kodutrepilt lahkudes, samuti ka kõik algab taas koju jõudes. Siin galeriis on väga erinevatest aegadest maalid koos. Maastikumaal, topograafiline maal. Kõik tõõd on õlivärvidega lõuendile jäädvustatud.  Mind kõnetab väga meie Eestimaa loodus. Siit leiad ka kindlad kohad ja paigad juures oleva aasta arvuga. Samuti on võimalik tellida Sinu enda meelis paigast, kodukohast jäädvustus maalina :) Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind kokkuleppeline, kuid digiprint on kindlasti 80 protsenti originaalist odavam. Võta minuga ühendust. 

Abstract art

Siin galeriis on vaid mõned abstraktsed tööd,  2015- 2018.aastast. Töid on võimalik tellida ka digitaal trükisena, nii lõuendile kui ka paberile ja seda erinevates formaatides. Trükis on 80 protsenti originaalist odavam.  Küsi julgesti, kontaktid leiad siit. 

Ajaruumi maalid, Spacetime paintings.

Maalid on sündinud spontaanselt, olles hetkes,- minevikus,- olevikus ning tulevikus! :) Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind kokkuleppeline.

Näitus "Reisikiri", Exhibition "Travelogue".

Maalid on valminud, spaatli ja õlivärvi abiga. Eneselegi teadvustamata avastasin, et olen jäädvustanud lõuendile paiku, mis vajavad hoidmist ja säilitamist inimeste poolt, mõeldes tulevastele põlvedele. Näitusel on vaid mõned reisijäädvustused. Protsess jätkub. ...    Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind kokkuleppeline.

Eesti Kuld 2018 / Estonian Gold

   

Loodus, Nature

Kõik maalid on õli tehnikas, maalile klõpsatades avaneb maali kohta informatsioon. Siin ühises looduse galeriis on kõik loodusmaalid ühes koos. Siin on nii reisimaalid, kui ka meie imelisest Eestimaa loodusest. 80% maalidest on kodugaleriis, küsi julgesti, ka siis kui lehel puudub sulle vajalik informatsioon. Maale on võimalik osta, tellida originaalis, reprodena ja digitaal trükisena.  Hind kokkuleppel :)                       All paintings are in oil technique. Clicking the painting, you see a paintings information. Your been able to buy as an original or a digital reproduction.

See lehekülg ei toimi korrektselt Internet Explorer 10'ne ja vanematega.
Palun uuenda oma veebilehitsejat!