Tiiu Piibur Portfoolio

Portfoolio

Sellest galeriist leiad lühi informatsiooni, iga teose kohta.
Sul on võimalus pea kõiki töid digitaaltrükisena lõuendil endale soetada ja seda 70% odavamalt originaal hinnast.
Oleneb siis teose mõõtudest. Soovi korral võta minuga ühendust.

Vahepeatus Pipedrive

 Mustamäe tee 3. Pipedrive kuskuses. Näitus "Vahepeatus" oli üleval kolm erinevat näitust ja seda kolmel korrusel. Kunsti, muusika ja  filmi korrusel. Vahepeatus sümboliseerib samuti minu vahepeatust selles ajahetkes.

Eestimaa maagilised taimed

Antud taime maalid on õli tehnikas teostatud ja kantud värvide paletile. Ravimtaimed Eestimaa metsadest Kaugetel aegadel oli nõiakunst ja meditsiin omavahel tihedalt põimunud. Tänasel päeval tuleb taas kõik ära unustatud vana päevakorda. Soovitan teile aegajalt erinevate taimedega katsetada, sest tihti oleme kõik ka erinevad. Samuti organismid ja nende toimimine on meil kõigil alati erinev. Olen aastaid ise katsetanud ja mõned taimed lausa lemmikuteks saanud. Aga avastage meie imelised aasa kangelased, kelleta rohumaad ettegi ei kujutaks. Igast taimest võiks pikalt kõneleda, kuid olen väga lühidalt olulise kirja pannud, et saaksite vajadusel informatsiooni juurde ammutada. Ravimtaimi kasutatakse kuivatatud kujul, mõned neist sobivad ka toorelt manustamiseks. Samuti ka võib mõnda taime nopides tarbida, mis on meie ühiskonnas juba haruldus. Taimedest tehakse teed, tõmmist, tinktuure (viinaleotis), mähiseid jne. Samuti asetatakse taimed ka haigele kohale, seda põletike ja verejooksu korral. Olen pannud igale taimele peale ka vastava märke. Kuna ma maalin neid erilisi taimi järjest juurde siis lisandub ka vastav materjal. Ootan kevadet et siis taas uusi taime kangelasi maalida. (V) värskelt, (K) kuivatatud. Kõiki ürte tuleks tarbida klaasi vee (2dl) kohta, 1-2 tl. Olgu siin mainitud, et mina kasutan aastaid topelt kogustes. Seda peab iga üks ise teadma ja tunnetama. Taimede puhul pole kindlasti kohene mõju ja ärge ka seda otsige. Meie keha vajab tasapisi harjumist. Mõnede aastate jooksul avastate, et teil pole ühtegi teadaolevat haigust ega tõbe, kuna seda aitavad meie aasade kangelased eemale hoida.  

Näitus Turist, veebiduur

Virtuaalne veebi näitus "Turist"  

Eesti Kuld 2018 / Estonian Gold

Meie Eestimaa Kuld on meie puutumatu loodus. Hoidke palun seda  Näitus  2018 Eesti Kuld EV 100  

Visual Arts, Kujutav kunst.

Kunst ja looming on olnud minu kõige vahetum ja parem sõber :) Maalid on õli tehnikas ja valminud kogu loomingu perioodi vältel! Nooremad tööd on eespool. Teoseid on võimalik osta originaalina. Maalist on võimali ka digitaalset tõmmist osta, mis on märksa odavam, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind sõltub teose suurusest. Küsi julgesti:) Trükis on kindlasti 80 protsenti originaalist odavam. 

Abstract art

Siin galeriis on vaid mõned abstraktsed tööd,  2015- 2018.aastast. Töid on võimalik tellida ka digitaal trükisena, nii lõuendile kui ka paberile ja seda erinevates formaatides. Trükis on 80 protsenti originaalist odavam.  Küsi julgesti, kontaktid leiad siit. 

Eestimaa loodus, Estonian nature

 Kõik algab kodutrepilt lahkudes, samuti ka kõik algab taas koju jõudes. Siin galeriis on väga erinevatest aegadest maalid koos. Maastikumaal, topograafiline maal. Kõik tõõd on õlivärvidega lõuendile jäädvustatud.  Mind kõnetab väga meie Eestimaa loodus. Siit leiad ka kindlad kohad ja paigad juures oleva aasta arvuga. Samuti on võimalik tellida Sinu enda meelis paigast, kodukohast jäädvustus maalina :) Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind kokkuleppeline, kuid digiprint on kindlasti 80 protsenti originaalist odavam. Võta minuga ühendust. 

Monotüüpia

Kujutav kunst 2012.a. paberkandjal. Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind kokkuleppeline.

Loodus, Nature

Kõik maalid on õli tehnikas, maalile klõpsatades avaneb maali kohta informatsioon. Siin ühises looduse galeriis on vaid loodusmaalid. Nii reisimaalid, kui ka meie imelisest Eestimaa loodusest. 80% maalidest on kodugaleriis, küsi julgesti, ka siis kui lehel puudub sulle vajalik informatsioon. Maale on võimalik osta, tellida originaalis, reprodena ja digitaal trükisena.  Hind kokkuleppel :)                       All paintings are in oil technique. Clicking the painting, you see a paintings information. Your been able to buy as an original or a digital reproduction.

Ajaruumi maalid, Spacetime paintings.

Maalid on sündinud spontaanselt, olles hetkes,- minevikus,- olevikus ning tulevikus! :) Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind kokkuleppeline.

"Meistrid", "The Masters"

"Meistrid" Maale on võimalik osta reprodena ja digitaal trükisena lõuendile.   "The Masters"oil paintings can also be purchased in printed and digital reproductions on canvas.

Rahvusraamatukogus raamatu "Soomaa loomajutud" esitlus

25.okt. toimus Rahvusraamatukogus raamatu esitlus "Soomaa loomajutud" ja raamatu temaatiliste maalide näitus, siin on sellest mõned fotod. Fotode autor, Marili Nahkur ning teised head fotograafid.

Näitus "Reisikiri", Exhibition "Travelogue".

Maalid on valminud, spaatli ja õlivärvi abiga. Eneselegi teadvustamata avastasin, et olen jäädvustanud lõuendile paiku, mis vajavad hoidmist ja säilitamist meie endi poolt, mõeldes tulevastele põlvedele. Näitusel on vaid mõned reisijäädvustused. Protsess jätkub. ...    Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind kokkuleppeline.

Natüürmort

Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind oleneb suurusest ja on kokkuleppeline.

Portree.

Enamus tellimusi on erakogudes ja ei kuulu siin eksponeerimiseks.

Näitus "Aja tuuled"

Maale on võimalik osta originaalina, reprodena ja digitaal trükisena lõuendile, hind kokkuleppeline. Küsi julgelt :)

See lehekülg ei toimi korrektselt Internet Explorer 10'ne ja vanematega.
Palun uuenda oma veebilehitsejat!