Tiiu Piibur Maalikursused

Maalikursused

"Tiiu Vabaloomingu Stuudio"

 Aastatega on välja kujunenud sõpruskond, võiks varsti märkida ära kui koolkond. Kes ikka soovivad ja tahavad oma maalioskusi lihvida.
Sul on võimalus liituda meiega ka siis, kui sul puuduvad kunsti või maalimise kogemused. Maalime vabadel teemadel ja ühtlasi omandame ka kunstialased teadmised.  Korraldame ka temaatilised õhtud, kus siis maalime kindlatel väljakuulutatud teemadel.
Kõik maalitarbed ja tarvikud on kohapeal olemas.
Maalimisega alustada pole kunagi hilja. Oled oodatud meiega ühinema. Informatsioon ka facebookis.

Üks kord maksab 20 € ja lapsele 13 € . Soovitan valida kurrsuse soodsalt, valides 8 x 17 = 136 €. mis kehtib korraga makstes. Kui käite siin regulaarselt, soovitan seda varianti kaaluda. Suvel on väike puhkus, maalime taas, alates 7.augustist alates.
 Kunsti kursused toimuvad taas igal nädala,teisipäeval, esmaspäeval, pühapäeval, kella 18 - 21. Vajadusel grupiga ka teistel päevades, siis omade vahel aja ja päeva kokkuleppides. 


Need, kes on eelnevatel aastatel käinud, teile kehtivad igati soodustused. Samuti kehtivad individuaaltunnid soovijatele.
Teata oma tulekust kindlasti varem ette, siis väljastan ka toimumise koha.
tel: +372 58158448
 

MTÜ Vabaloomingu Edendamise ühendus a/a (EE402200221057818024)  koostan arve firmale - eraisikule. 

www.tiiupiibur.com
Nõmme, Tallinn

Siin all on video ja mõned fotod meie koosviibimistest:

 

Maalikursuse fotod 2014 - 2017

Viimati lisatud pildid on eespool.

Maalikursuse fotod 2017-2018

Tüdrukute õhtu maalistuudios

  Tüdrukute õhtu maalistuudios, (kuni 7in.) Õhtu algab maalistuudios erilisel viisil, kus kõik osalejad saavad piiluda oma sisemaailma, õhtu kulmineerub mees akti modelli joonistamisega. See tegevus pakub kindlasti erilisi emotsioone ning palju elevust.  Tegevuse kestvus 2-3 tundi. Aeg osapoolte vahel kokkuleppeline. Teenuse paketti kuulub ka vahuvein, suupisted. Hind inimese kohta 45€ Seda kõike viib läbi kunstnik Tiiu Piibur  

See lehekülg ei toimi korrektselt Internet Explorer 10'ne ja vanematega.
Palun uuenda oma veebilehitsejat!