Tiiu Piibur Maalikursused

Maalikursused

"Tiiu Vabaloomingu Stuudio"
Maalime meister-klassi moel, kasutades õli värve. 

Me puudutame oma igapäeva argielu loominguga, et maagilisse ruumi jõuda, mis on alati sinu enda sees. Abistan sind selles igati :)

Aastatega mil olen maalimist juhendanud on juba välja kujunenud positiivne sõpruskond, kes ikka soovivad ja tahavad oma maalioskusi lihvida. Koos loome ühise müsteeriumi.
Sul on võimalus liituda meiega ka siis, kui sul puuduvad kunsti või maalimise kogemused. Maalime vabadel teemadel ja ühtlasi omandame ka kunstialased ning hinge tasandil olevad teadmised. Korraldame ka temaatilised õhtud, kus siis maalime kindlatel väljakuulutatud teemadel. Oluliseim sõnum selle kõige juures on täiel määran end vabana tunda :)
Kõik maalitarbed ja tarvikud on kohapeal olemas. 
Maalimisega alustada pole kunagi hilja. Siin saate kogemuse kuidas maalida maal-olles ise kui päris kunstnik. Oled oodatud meiega ühinema. Informatsioon ka facebookis. http://Tiiu Piibur, maalikursused Group

Üks kord maksab 25 € ja lapsele 15 € .

Teil on võimalik korraga makstes saada üks kord tasuta 8 x 175 €.
Soovitan neile kes käivad siin regulaarselt 

 

Soovitan regulaarselt meie stuudios käiatel seda, varianti valida.
 Kunsti kursused toimuvad  igal nädala,Esmaspäeval, teisipäeval, pühapäeval, kella 18 - 20.
Kui soovite grupiga maalikursusel osaleda siis lepime omadevahel aja kokku ja toimumise aadressi.
Broneerima peate nädal-kaks varem, kuna grupp on tihti täitunud ja ka väike.


Teata oma tulekust kindlasti varem ette, siis väljastan ka toimumise koha, mis asub Nõmmel
tel: +372 58158448
 

MTÜ Vabaloomingu Edendamise ühendus a/a (EE402200221057818024)  koostan arve firmale - eraisikule. Sobib ka sularaha.

www.tiiupiibur.com
Nõmme, Tallinn

Siin all on video ja mõned fotod meie koosviibimistest:

 

Maalikursus 2022

Kui soovid meiega liituda oled oodatud :) Siin on vaid mõned maalid mida oleme jäädvustanud - tule proovi ka ise :)

Karepa 2020

Suured tänud Karepale, Vivian Lepa Sagritsa muuseumi Kalame talu perenaisele. Suured tänud kõigile, kes kohale jõudsid ning erilistele abilistele :)  

Õpituba, kunstnikele

Alustame täitsa uue kunsti töötoaga. Esmaspäeviti olete oodatud kunsti algkursusele. Soovitan isegi neile, kes on siin varem maalinud. Kui aga soovite rohkem omandada teadmisi perspektiivi, objekti, maastiku määratlemist lõuendil. Olete oodatud siia, sest õpime kõik koos ja korraga, nii on teil kõigil lihtsam ning tulemus tugevam.   See õpituba on neile, kes soovivad edasi liikuda omandades kunstialaseid teadmisi. Alustame algusest, nii nagu poleks te kunagi minu juures maalimas käinud. See tähendab seda, et võtame kasutusele teised tööriistad. Loomulikult on vaja teie loomekoridor avada, see järel liigume õpiprotsessi, alustades seda musta pliiatsi ja paberiga. Miks ? ikka seepärast, et saaksite aru kuidas objekti tabada nõnda, et oleks proportsionaalselt ka õige. Õpime varju, valgust ja perspektiivi ning kuidas neid paigutada kindlale formaadile - lõuendil, paberile. Hiljem lisandub ka aktikrokii ja figuur, seda reaalse modelliga koostöös.   Võtke minuga ühendust, et saaksin teiega arvestada. Kohalolijate arv on piiratud :) Hind on meil jäänud samaks 23 eur õhtu. Olete oodatud  

Karepa 2021

Suured tänud Karepale, Vivian Lepa Sagritsa muuseumi Kalame talu perenaisele. Meie kolmas kohtumine Karepal :) Suured tänud kõigile, kes kohale jõudsid ning erilistele abilistele, kes abistasid meid kõiki :) Looming päästab maailma alati :)

Tüdrukute õhtu maalistuudios

  Tüdrukute õhtu maalistuudios, (kuni 4-8 in.) Õhtu algab maalistuudios erilisel viisil, kus kõik osalejad saavad piiluda oma sisemaailma, õhtu kulmineerub mees akti modelli joonistamisega. See tegevus pakub kindlasti erilisi emotsioone ning palju elevust. Lauale võib kaasa võtta mida hing ihaldab, kuigi kohapeal on ootamas ka kaetud laud. Tegevuse kestvus 2-3 tundi. Aeg osapoolte vahel kokkuleppeline. Teenuse paketti kuulub ka vahuvein, suupisted. Hind inimese kohta 45€ Seda kõike viib läbi kunstnik Tiiu Piibur  

Maalikursuse fotod 2017-2021

Siin on vaid mõnedest teie maalidest ja meie tegemistest tehtud fotod. Olete olnud kõik erilised ja omanäolised, suured tänud koostöö eest :)

Kursus kollektiivile

Kui teie kollektiiv on suurem kui 10 in, siis oleks hea loovkoolitust maalikursust teha teie poolt valitud ruumides või looduses. Üks näide on lingina siin:http://svm.ee/et/sundmused/olimaali-kursus-tiiu-piibur

Maalikursuse fotod 2014 - 2017

Viimati lisatud pildid on eespool.

See lehekülg ei toimi korrektselt Internet Explorer 10'ne ja vanematega.
Palun uuenda oma veebilehitsejat!