Tiiu Piibur Ole alati enda keskmes

Ole alati enda keskmes


Armsad kaasteelised. Ma tuletan nii endale, kui teile meelde, et kõige tähtsam töö on endaga tasakaalus olemine. Mis iganes olukorda sa pead lahendama, rahu ja tasakaal tuleb vaid sinu seest. Väljast poolt ei tasu seda oodata, seda seal pole. Eestimaa on väga erilises kohas. Kui sa paneksid knopka keset paberit ja hakkad paberit liigutama, jääb knopka ümbrus vähe liikuvaks ja paberi servades toimub kõige suurem liikumine. Seal kus on knopka asub eestimaa. Kõige rahulikum paik. Me elame erilises paigas, meil on antud erilised anded, mida oleme alati teistesse riikidesse jaganud.

Teate miks. Sina kes sa seda kirja loed, tead et oled väga eriline ja tähtis. Samuti kuidas sa tunned ja mõtled, koged on sama tähtsad. Kui sa soovid päriselt maailma ja hetke olukorda aidata, siis seisata aeg püüa enda sees aru saada mis toimub. Kas oled linnulaulu sellel kevadel kuulatanud. Tead, nad on sellel aastal eriti häälekad ja neid on palju. Igal hommikul ärkan nende laulu peale ülesse. Ma olen üks õnnelik inimene, aega ja neid hetki saad sa nii palju, - kui sa soovid. Tee proovi

Tea vaid, et sinu mõtted ja tunded võtavad kuju. Millise seda saad vaid sina muuta. Kõik mida sul on vaja kannad sa hommikust õhtuni kaasas. Seda ei saa sinult keegi võtta. See on see kõige olulisem vara hetkel.
Meie ümber on suur mäng. Just selleks, et sa jõuaksid oma tõelisse olemusse.
Ole keskmes ja positiivne, nii saad sina maailma muuta ikka enda sees paremaks paigaks.

Ma tänan et sa seda lugesid.
Väga põgusalt, kuid see oli minu panus täna vara hommikul.

Tiiu Piibur
13.03.2020

See lehekülg ei toimi korrektselt Internet Explorer 10'ne ja vanematega.
Palun uuenda oma veebilehitsejat!