Tiiu Piibur Kunsti ja muusika mõjust taaskord

Kunsti ja muusika mõjust taaskord

Kunsti ja loomingu mõiust inimpsüühikale. Sinna juurde kuuluvate helide maailma ja helistikule meid ümbritsevas keskonnas, mis oma olemuses asub meie endi sees.
On tohutult palju võimalusi eneseväljenduseks. Kasutame neid tihti iga päevaselt, nii et tähelegi ei pane. Loova mõtlemise ja tegevuse juures kasutame erinevaid helisid, andes võimaluse kanda sagedust, mida soovime edaspidi kasutada siis lõuendile, arhidektuuri, tantsu, muusikasse kujunditesse jne. Sümbioos sellest tulemist nimetatakse loomiseks- loominguks. Tänu abilistele meie info ajastul, on kõikjal võimalik loovalt end väljendada. Abilised on samuti meid ümbritsevad inimesed  oma informatsiooni väljadega. Info mis meieni jõuab on meie mõtete sümbioos sellest kõigest. Ma nimetaksin seda ühendvälja informatsiooniks, mis jõuab meie kõigini reaalajas, kuid on samas ajatu oma olemuses. Seda informatsiooni välja mis jõuab loome inimeseni on vaja sealt taas jälle edasi kanda, sinna kus ta teeniks edasi liikumist. Siin juures soovingi väljendada seda seisukohta, kuidas informatsiooni allata ja vallata, mis peab meediumini jõudma. Inimene oma olemuses on pigem elu ja ilu hoidev. Meie  soovime pigem positiivset signaali anda ja kanda. Sellest seisukohast tuleneb ka informatsiooni tase. Inimene ise ei jõua kõike siin maapeal teostada, nii et anname osa informatsiooni ka neile, kes suudavad täide viia osalt ka meie endi unistusi. Meil kõigil on väga erinev ülessanne selles. Jagame hea meelega oma mõtteid, kuna ei karda konkureerida iseenda informatsiooni väljaga. Nagu ma ennist ütlesin, et üks inimene ei suuda kogu informatsiooni tulvaga üksi hakkama saada. Siis on hea, kui saame seda kellegagi jagada.
Kõik millega me kokku puutume igapäevaselt on kunst ja looming. Tänapäeval vaadeldakse seda teemat ka avaramalt, mis on ju väga tore. Loomingut liigitatakse peenenergeetika valdkonda. Meie meeleseisund loob uusi platvorme, ilminguid ja toob selle meie ellu reaalse sündmuse või pildiläbi, mis onngi rahulolu kõiges ja kõigega. Oleneb nüüd teie häälestatusest selles hetkes.

Soovitan loomingus liikuda heledates sagedustes, mis annavad Sinu elule värve, nüansse ja loovad uusi platvorme. Samuti ka võid end ise häälestada, kasutades Sinu jaoks parimaid, puhtamaid ülemhelisid. Meil kõigil on erinevad helistikud. Nii hinges (peenenergeetikas), kui ka füüsilises kehas on tihti peale erinevad  sagedused. Tuleb leida heli, mis sulle annab ja mis Sind kannab edasi.
 Meil kõigil on see helistik äärmiselt erinev. Värvide puhul on samuti persooniti erinevad mõjud. Samuti ka värvid ja lõhnad  mida me tajume, mõjuvad meile kõigile väga erinevalt. Kokkuvõttes on meile kõigile just olemas see, mida me ise soovime. Nüüd oleneb sellest kuidas me oleme häälestunud edasi liikumisele. Kuid kuidas seda meie ellu tuua ja kuidas kasutada loomingut oma unistuste ja olemuse väljendus allikaks edaspidi.  ....

 

Tiiu Piibur

See lehekülg ei toimi korrektselt Internet Explorer 10'ne ja vanematega.
Palun uuenda oma veebilehitsejat!