Tiiu Piibur Inimsuhete peegelpinnad, elust enesest.

Inimsuhete peegelpinnad, elust enesest.

Inimsuhete peegelpinnad, elust enesest.

Inimsuhetest, mis on igivana teema, kuid alati kõigile meile individuaalselt lahtirulluv. Loome töö juurde käib alati ka vaatlemine ja kõigega kokkupuutel ka analüüs.

Kohalolekus teeb inimene endamisi kõik hästi 100%, mida ta suudab. Positiivne inimene on avatud ja optimistlik – igasugused hirmud puuduvad. On vaid positiivne ärevus ja adrenaliin, mis teda edasi viib. Tihti peale puutuvad need inimesed kokku nendega, kes on varjus ja kes on salamisi kadedad. See on (süüdistaja).

Keskmest väljudes on tihtipeale analüüsi võime kallutatud ja isegi moonutatud kujul. Me näeme siis teises inimeses enda moonutatud peegeldust, kuna oleme hädas ja süü peab öömaja leidma :)
Kui olete süüdistajat aidanud, tema rõõmudele muredele kaasa elanud, püüdnud teda alatasa hädadest väljaaidata, ulatanud alati talle käe, kui ta on suures mures ja ei leia väljapääsu. Loomulikult siis ta usaldab teid ja jägab teiega oma suuri saladusi. Te ei teinud midagi valesti, see on inimeseks olemise juures hea, et ulatate ikka ja jälle abistava käe. Aga seal juures, kui ta teie abi vajab, leiab süüdistaja, et teil on elus vedanud, ta muidu ei tuleks teilt abi paluma. Üld juhul on ka teie peale kade. See muster kordub süüdistajal mitmetel korrdadel, see läbi saab tema teisi halvustades jõudu ja tuge, ühesõnaga,- tunneb end paremini. 
Süüdistaja on üldiselt ka väga arg, hiljem talle tundub, et olete teda paljastanud, tema nõrkusi teistele jaganud, teda naeruvääristanud. Need on hirmud mis panevad teda teist eemale hoidma ja ka hiljem võivad tema probleemid teie peegelduses näha olla. Ta vaatab teid ja näeb enda probleeme, nii hakkab see inimene teist eemalduma ja teeb kõik selleks, et ka teda ümbritsevad inimesed samuti mõtlema hakkaksid. Te lihtsalt tuletate talle meelde, tema nõrkusi ja ebaõnne.
Tavaliselt hakkab süüdistaja sellekohast informatsiooni levitama st. Otsides liitlasi ja kaasa mõtlejaid, mida suuremaks läheb tema süüdistus seda suuremat hoogu saab tema väär kujutluspilt.
Ta võib sinna juurde vastupidised peegeldused luua st. Ja ta hakkab seda ise ka uskuma,- mis on kõige kurvem.
Kui kunagi oli teie vahel midagi väga head, ilusat, leiab ta hoopis vastupidise informatsiooni. See on võimalik,- kahjuks.

Mis on juhtunud selle inimesega, miks ta seda teeb.
Üheks suureks põhjuseks on kindlasti kadedus. Kadedus on üks suure plaanilisemaid.

See on väga inimlik ja seda oleme me kõik vahel tundnud. Inimeseks olemise juurde käib kindlasti ka enda vigadest õppimine. Süüdistaja näitab ka meile, mis vigu meie teha ei tohiks. Loomulikult oleneb sellest milliseid hingekogemusi meil endil vaja on.
Ma loodan et see väike informatsioon, aitab mõne sasipuntra lahti arutada. Aeg on see mis silub kõik konarused tasaseks.

Soovitused: Olge abistavad ja lahked endiselt. See läbi saab teie sisemine hingeavarus suuremaks ja tugevamaks :)

Tiiu Piibur 7.72018.

See lehekülg ei toimi korrektselt Internet Explorer 10'ne ja vanematega.
Palun uuenda oma veebilehitsejat!