Tiiu Piibur Heaolu saar Sinus

Heaolu saar Sinus

Heaolu saar
 

Minust sees ja minust väljaspool toimub selgust segava informatsiooni, (müra) puhastumine.

Aktiveerin ajus heade tunnete ja heade mõtete saarelise oaasise, kuhu saab hakata voolama loova, hoidva, elusoleva, elu andva, armastava energia välja mälu.

Aasta on 2020. 8. oktoober. Kõik kes seda kirja loevad on vabanenud ühise ühendvälja valusatest, ängistavatest kannatuste mustritest. Mis siis, et te neid veel vahel tunnete, see möödub kohe.

Püüame neid tundmusi mitte taas esile tuua. See on teekond, kus saame olla teineteisele toeks ja abiks, meelde tuletades, et see (sogane müra) on läinud.

-------------------------------------------------

Aju programmeerimise juures on olulised pidevad meelde tuletused.

Ma räägin seda kõike enda füüsilise ja vaimse kogemuse põhjal. Minu kogemused on olnud valusad, vapustavad ja raputavad, mina pilt löödi täiesti segamini, tuli kokku korjata see mina, kus või mis ta parasjagu oli. Jah maailm meie sees pole see sama paik millega oleme aastaid harjunud. Igal päeval saame kiireid lühiajalisi otsuseid ellu viia ja seda kohe, see on ääretult spontaanne tulem, mis omakorda on loomiseprotsessi aluseid alati olnud. Ma hakkan aimama mis on looming, kuid kuhu ta välja viib seda me keegi teist veel ei tea. On vaid soovid ja ootused, mis end tasapisi meile ilmutavad. Unistamine ja visualiseermine on see töö ja tegemine, mis peaks võtma meil päevast enamus ajast.

Looming asetub igasse meie päeva ja igasse meie hetke meie kõigi elus. See läbi saame olla sellel täpselt teadmata teekonnal ühtses väljas ja tajuda teineteise olemas olu, kas siis kohtudes või mitte. Koos oleme sellegi poolest.

Põhiline sa pole kunagi üksi. Sind on palju ja peale selle olema ka meie sinu kaaslased alati. See pärast langeta oma otsused spontaanselt ja kiirelt. Otsused ei saa olla kunagi valed. Põhiline et on, siin ja sellel hetkel kõik hästi. Ära seda unusta ja kui mina vahel unustan tuleta seda mulle ikka aegajalt meelde. Kuid tee seda alati kohalolus, teades et sa tead mis see tegelikult ka on, - mitte targutades seda teiste tõde mida oled kusagilt lugenud ja mida kõik peaksid teadma. Me tunneme ära tõelised hetked, seda soovime ka kõikidele oma kaaslastele. Oleme ka teinud elus selliseid valikuid, kus soovisime olla vaid üksi sellel teel, seda oli ka väga vaja, kuid tuli aeg kus saame olla kõik selles väljas ühiselt.

Oleme kui suur organism, mis eksisteerib meie kõikide mõtete, tunnete läbi. See pärast ole alati aus enda ja teiste vastu, sa oled suur ja võimas alati. Kui vaja oskad olla ka pisemast pisem. Mikro ja makro tasandid põimuvad läbi sinu ja minu, loodus jõud toimivad samuti nõnda. Kõike mida sa näed oled loonud oma mõtete tagajärjel ise. Sa võiksid olla väga õnnelik, kui sellest arusaad, mida sa kõike oled loonud siia planeedile ja universumisse. Enda pidevalt pisendamine ei tule ühendväljale kasuks, sa tunned end lihtsalt kehvasti, ka meie kõik võime seda tunda. See mis hekel on, on alati sinu ja minu mõtete tagajärg.

Loome selle Heaolu saare enda sisemaailma oaasiseks, olles nii sees kui väljas, kuid alati tasakaalus ja rahulolevana. Kui teed muutusi siis tee neid samuti rahulolevana ja mängleva kergusega, sest vägisi tehtud asjad, lagunevad koost. Tuult tiibadesse antakse alati neile mõtetele, tegudele, mis on seotud suuremate plaanidega ja väljaspool oma igapäeva heaolu riiki. Soovitan mõelda, et kuidas sina saad maailma muuta, et meil kõigil oleks siin tore ja hea elada.

Et meie järeltulevad põlved julgeksid lapsi sünnitada vägivalla kartuseta ilma igasuguste hirmudetta planeedil maa.

Kuidas see võimalik on ?

See on võimalik ainult läbi minu, sinu suhtumise ja kui me sellega ka teisi saame abistada oleks meie ühistegu suurejoonelisem. Midagi muud ei jää meil üle, kui alati läbi enda. Soovin sulle palju positiivseid tundeid, palju loovaid mõtteid, see on juba hea uus algus. Sina oled võimeline alati aitama ja toetama meie püsima jäämist. Usu seda - mina usun sinusse :)

Tiiu Piibur

See lehekülg ei toimi korrektselt Internet Explorer 10'ne ja vanematega.
Palun uuenda oma veebilehitsejat!