Tiiu Piibur Kunstiteraapia

Kunstiteraapia

Kunstiteraapia on psühhoteraapia vorm, kus inimesel on võimalik kasutades värve, uurida oma sisemaailma mittesõnalisel moel. Kunstiteraapia abil õpime end tundma, kasutades erinevaid tehnikaid, materjale, võtteid ning psühholoogiat ja aru saama oma vajadustest, soovidest ning rahulolematutest situatsioonidest ning neid kirjeldama kunsti abil.

Kunstiteraapia grupitööna nagu ka teised teraapia vormid, toimub sageli gruppides. Grupis toimuv kunstiteraapia loob võimaluse laiemaks kommunikatsiooniks, sisekaemuseks ning isikliku kogemuse jagamiseks. Kunstiteraapia grupi töös toimub vajadusel, vahetu tagasiside ning vajadusel ka sellekohane selgitustöö (arutelu).
Kunstiterapeudi roll on olla nii aktiivne kui passiivne. Aktiivse terapeudi roll näeb ette rohkem suunavat lähenemist ning passiivne omakorda lähtub grupis olevatest temaatikatest ja vabast kunstilisest eneseväljenduse soovist.

Kunstiteraapia aitab avada meie loovuse – meis kõigis peituva sisemise võimekuse, mis viib paranemise ja tervise juurde. Kui inimene satub arengu ja identiteedikriisi või depressiooni, pakub kunstiteraapia võimalusi kriisist väljumiseks ja uute vaatenurkade leidmiseks kinni jooksnud elu perioodil.

Kunsteteraapia vaimse arengu väljendusvorm. Paljud kes on tegelenud intuitiivteadustega ning on vaimse arengu teedel liikujad, vajavad enda väljenduseks ja liikumise väljendusvormiks kunsti. Omandades erinevaid teadmisi, liitub kunstiline eneseteadlikus, mille läbi saad tekitada teadlikuse tõusu ja hingelist kasvu, emotsionaalseid ning vaimseid tõusulaineid ja seda teadlikul viisil, kasutades kunsti. Soovime muutuda iga päevaga paremaks, tingimusteta armastada, selleläbi olla ise armastatud ning positiivsemad. Selle tulemuseks on rahulolu kõigis ja kõiges. Mis läbi muudame maailma enda sees, paremaks paigaks.

Kui teil on vaja, et kunstiteraapia läbiviia sekkuks ja suunaks teid tugevamalt, andke sellest palun individuaalselt teada.

Pakun stuudio raames nii individuaal kui grupiteraapiat,
ühe korra tasu gruppis 20 €, individuaal
(personaalne) 35 €, sel ajal viibite üksi koos kunstnikuga, aeg kokkuleppeline.
Liituda võib igal pühapäeval, teisipäeval.
Kui Sa seda kirja oled lugenud, leiad minu juurde varsti tee.

Ootan Sind alati :)!Kursus toimub Tallinnas, Nõmmel. Võta ühendust, täpsustame toimumise koha.

Päikest Teie päevadesse, Tiiu:-)  

tel: 58158448,
tiiupiibur@hotmail.com

 

See lehekülg ei toimi korrektselt Internet Explorer 10'ne ja vanematega.
Palun uuenda oma veebilehitsejat!